Найцікавіші висловлювання вболівальників з усього світу на різних форумах про якусь конкретну спортивну подію

Наш опрос
Оцініть сайт
Всего ответов: 641

Главная » 2008 » Сентябрь » 20 » Динамо - Арсенал 1:1. А також результати інших матчів
Динамо - Арсенал 1:1. А також результати інших матчів
16:31
Непогано стартувало київське «Динамо» у цьогорічному розіграші Ліги Чемпіонів. У Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського динамівці зіграли внічию з лондонським «Арсеналом» – 1:1. При чому підопічні Юрія Сьоміна втратили три очки за дві хвилини до завершення матчу. Після чітко реалізованого пенальті на 64 хвилині у виконанні Бангура, каноніри зуміли відігратися на 88 хвилині. Зробив це Вільям Галлас.

Арсен Венгер – головний тренер Арсенала /Англія/: «Ми втратили очки. «Динамо» потужно грало у захисті, але аж ніяк не в нападі. Втім ми мали вигравати. Ми сподівалися зробити результат ще у першому таймі. Але не вийшло. Що стосується пенальті, то одинадцятиметровий є одинадцятиметровим і обговорювати це марно.»

В іншому матчі нашої групи «Порту» вдома розбив «Фенербахче» 3:1. У наступному другому турі динамівці поїдуть в гості до «Фенера», а «Арсенал» прийматиме португальців.

Група G

«Динамо» - «Арсенал» 1:1 (0:0)
Голи: 1:0 Бангура (63, пенальті), 1:1Галлас (89)

«Динамо»: Богуш, Бетао, Михалик, Діакате, Несмачний, Вукоєвич, Юссуф (Асатіані, 90), Єрьоменко, Нінкович, Алієв, Бангура (Кравець, 90)

«Арсенал»: Алмунія, Санья (Ебуе, 77), Туре, Галлас, Кліші, Сонг, Денілсон, Фабрегас, Уолкотт, ван Персі (Вела, 83), Адебайор (Бендтнер, 69)

Попередження: Несмачний, Бангура, Вукоєвич, Діакате - Санья

«Порту» - «Фенербахче» 3:1 (2:1)
Голи: 1:0 - Лісандро Лопес (11), 2:0 - Лучо Гонсалес (15), 2:1 - Гуіса (29), 3:1 - Ліно (90+2).

«Порту»: Елтон, Сапунару, Б.Алвеш, да Фонсека, Н.Бенітес, Р.Мерейлеш, М.Гонсалес, Лучо Гонсалес, Регес, К.Родрігес (Ліно, 90+1), Лісандро Лопес.

«Фенербахче»: Волкан Демірель, Генюл, Лугано, Чакмак, Р.Карлос, Белезоглу, Шахін, Мальдонадо, Борал, Алекс, Гуіса.

Найсухіша група середи – група «Е». Обидва поєдинки у цьому квартеті завершилися нульовою нічиєю. У матчі «Селтік» – «Ольборг» гравець господарів Барі Робсон не реалізував пенальті. До того ж данці з 79 хвилини догравали у меншості.

Група Е

«Манчестер Юнайтед» - «Вільярреал» 0:0 (0:0)

«Манчестер Юнайтед»: ван дер Сар, Г.Невілл, Р.Фердінанд, Еванс, Евра, Харгрівз (Андерсон, 62), Нані, Флетчер, Пак Чжи Сун (К.Роналду, 62), Тевес, Руні.

«Вільярреал»: Д.Лопес, Анхель, Гонсало, Годін, Капдевіла, Кані (Санті Касорла, 46), Егурен, Едмілсон, Пірес (Ібагаса ,68), М.Фернандес, Франко.

Попередження: Франко (35), Тевес (72).

«Селтік» - «Ольборг» 0:0 (0:0)

Незабитий пенальті: Селтік - Робсон (31, воротар).

«Селтік»: Боруц, Хінкель, Г.Колдуелл, Макманус, Нейлор, Накамура, С.Браун, Робсон, Мелоуні (Веннегор оф Хесселінк, 72), Самарас, Макдональд (Макгіді, 63).

«Ольборг»: Заза, Бошам, Ольферс, Якобсен, Педерсен, Августінуссен, Курт, Йоханссон, Рісгор, Еневольдсен, Сагановскі.

Попередження: Макманус (18).

У групі «F» «Ліон» зумів відіграти два голи у матчі з «Фіорентиною». «Баварія» завдяки влучному удару Даніеля ван Бюйтена на виїзді перемогла «Стяуа».

Група F

«Стяуа» - «Баварія» 0:1 (0:1)
Гол: 0:1 - ван Бейтен (15).

«Стяуа»: Сапата, Огерару, Гоян, Гіоня, Марін, Ловін, Карлос Тоха, Семеду, Морено, Шекель, Бернардт.

«Баварія»: Рензінг, Лусіо, Демічеліс, ван Бейтен, Лелль, ван Боммел, Зе Роберто (Оттль, 75), Лам, Швайнштайгер, Клозе (Подольскі, 46), Тоні.

Попередження: Гоян (42), Ловін (69).

«Ліон» - «Фіорентина» 2:2 (0:2)
Голи: 0:1 - Джилардіно (12), 0:2 - Джилардіно (42), 1:2 - Пікійон (73), 2:2 - Бензема (89).

«Ліон»: Льоріс, Ревейер, Бумсонг, Бодмер, Макун (Едерсон, 60), Тулялян, Жуніньо, Чельстрем, Гову, Бензема, Фред (Пікьон, 65).

«Фіорентина»: Фрей, Дзаури (Йоргенсен, 76), Кролдруп, Дайнеллі, Варгас, Кузмановіч (Сантана, 64), Де Мело, Монтоліво, Альмірон, Джилардіно (Паццині, 81), Муту.

Попередження: Дайнеллі (62), Де Мело (68), Бензема (74), Джилардіно (74).

Туринський «Ювентус» відсвяткував мінімальною перемогою над «Зєнітом» своє повернення до Ліги Чемпіонів. Єдиний чудо-гол зі штрафного провів Алесандро дель Пьєро. Не вдався дебют у Лізі білоруському БАТЕ. Воно й не дивно, адже стартовий матч білорусам довелося проводити на «Сантьяго Бернабео» проти «Реала». Серхіо Рамос та Руд ван Ністелрой по разу засмутили Віктора Гончаренка і його команду.