Найцікавіші висловлювання вболівальників з усього світу на різних форумах про якусь конкретну спортивну подію

Всего ответов: 641

Главная » 2008 » Май » 24 » Манчестер - переможець Ліги Чемпіонів!
Манчестер - переможець Ліги Чемпіонів!
13:01

У фінальному матчі Ліги Чемпіонів, який відбувся 21 травня на московському стадіоні «Лужники», перемогу за результатами пенальті здобула команда «Манчестер Юнайтед».

В основний час гра закінчилася внічию 1:1, обидва голи були забиті ще в першому таймі. У другому таймі Дрогба влучив у штангу воріт МЮ, проте фортуна була на стороні МЮ. Залишилася вона на стороні гравців з Манчестера і в серії післяматчевих пенальті. Джон Террі мав чудовий шанс принести перемогу своїй команді, проте не забив п’ятий пенальті у ворота Ван Дер Сара. Так само не забив його одноклубник – Ніколя Анелька, що і дозволило МЮ святкувати загальну перемогу у фіналі Ліги Чемпіонів.

МЮ – «Челсі» - 1:1 (по пенальті - 6:5)
Голи: Рональдо (26) - Лампард (45)

Попередження: Скоулз (20), Фердінанд (43), Відіч (110), Тевес (115) - Макелеле (20), Карвальо (45), Баллак (116), Ессьєн (117)

Вилучений: Дрогба (116)